DAMA Fleet Management

DAMA Fleet ...

Vítejte na stránkách společnosti s jedinečností na trhu! Náš úspěch je poháněn obrovskou kvalitou zákaznického servisu, jelikož ke každému z Vás přistupujeme jednotlivě a individuálně. Jsme připraveni splnit požadavky i těch nejnáročnějších klientů, žádný úkol pro nás není složitý, naopak - je to výzva. Děkujeme za Vaší volbu spolupracovat právě s námi! Naše společnost DAMA Fleet Management se může pochlubit pověstí důvěryhodného partnera, jsme hrdí na svoji jedinečnou kvalitu.

Děkujeme Vám za návštěvu našich webových stránek! Jste na správném místě! Zaměřujeme se na komplexní řešení správy vozového parku zákazníkům ve střední Evropě. Jsme připraveni tvrdě pracovat, abychom předčili Vaše očekávání. Těšíme se na spolupráci!

Naši partneři

Naše know-how

Nejmodernější vybavení

Náš tým využívá ve všech odvětvích to nejmodernější zařízení, proto jsme schopni Vám poskytnout služby v prémiové kvalitě.

Profesionální tým

Ke každému klientovi přistupujeme důstojně a s úctou. Pozorně nasloucháme jejich požadavkům a nacházíme vždy to nejlepší řešení.

Důkladná kontrola

Svěřením vozidla do naší péče získáte pravidelnou kontrolu od A po Z. Dbáme na kompletní údržbu, starost o vozidlo můžete vypustit.

Co lidé říkají

DAMA Fleet Management

Naše společnost poskytuje odborné a profesionální služby v oblasti automobilového průmyslu jednotlivcům a podnikům po celé zemi od roku 2017.

Jsme na Facebooku

Staňte se naším fanouškem.