Náhradní díly

Prodej náhradních dílů

Vzhledem k tomu, že pro Vás zajišťujeme různé výhody v autoservisech, nemohli jsme opomenout ani samotné náhradní díly. Jsou opravy, které si umí vyřešit i málo znalý uživatel vozidla, nebo jste zruční a opravu si uděláte svépomocí, ale nemáte přístup k náhradním dílům. Proto jsme tu my, abychom Vám je dodali za co nejlepších podmínek.

Naše databáze partnerů v rámci dodání náhradních dílů je obrovská, proto jsme předvědčeni, že dokážeme zajistit zboží na téměř všechny značky a typy vozidel.


Originální náhradní díly

Pracujeme se spousty vozidel, proto máme i spousty kontaktů křížem krážem přes většinu automobilových značek. Dokážeme Vám zajistit originální náhradní díly, které oproti ostatním typům patří zpravidla mezi dražší, ale zároveň nejkvalitnější.


Alternativní náhradní díly

Nejrozsáhlejší typ náhradních dílů na trhu, na kterých lze uplatnit zajímavé slevy. Je potřeba však velmi dbát na výběr výrobce alternativních dílů. Široká škála znamená velké rozdíly nejen v ceně, ale také v kvalitě. I přes to jsme schopni v alternativních dílech najít takové díly, které se srovnají nebo jsou dokonce kvalitnější než originální díl. Nechte si poradit, od toho tu jsme.


Použité originální díly

Některé typy náhradní dílů neseženeme v alternativní výrobě (druhovýrobě) a originální díl je příliš drahý a nebylo by rentabilní jej využít k opravě (například stáří vozidla). V tu chvíli lze využít použité originální díly. Je potřeba pečlivě vybírat, je jich spousta a musíte mít spolehlivého dodavatele. My ho máme a rádi se o něj podělíme.

Objednávka náhradních dílů

DAMA Fleet Management

Naše společnost poskytuje odborné a profesionální služby v oblasti automobilového průmyslu jednotlivcům a podnikům po celé zemi od roku 2017.

Jsme na Facebooku

Staňte se naším fanouškem.