Revize pojištění vozidla

Máte dobře pojištěné vozidlo?

"Dobrý den, máte připravené vozidlo k vyzvednutí, vyměnili jsme Vám čelní sklo a budete doplácet 9.500,- Kč","Dobrý den, Vaše vozidlo je opravené, polepy na dveřích Vám bohužel pojišťovna neuhradila, doplatek činí 10.000,- Kč spoluúčast a 6.500,- polepy."

Máte podobnou zkušenost, nebo ji nechcete v žádném případě zažít?

Máme pro Vás řešení - revize pojištění vozidla! Jsme připraveni nahlédnout a přezkoumat Vaši pojistnou smlouvu a zkontrolovat, jak kvalitním způsobem je Vaše smlouva nastavena. Nehledáme nejlevnější řešení, ale nejoptimálnější v poměru kvalita/cena. Levná pojistka většinou bohužel znamená drahé doplatky.

Nejvíce lidé chybují při sjednávání limitu na výměnu čelního skla. Pojišťovací makléři ve většině případů žijí v domění, že si stačí zjistit přibližnou cena skla a je to! Ale kdo zaplatí práci mechanika, řezací drát, odmašťovač, lepidla na nové sklo, dešťový senzor (popřípadě jeho samolepku) nebo případnou diagnostickou kalibraci hlídání jízdního pruhu apod.?

  • Kontrola limitu povinného ručení
  • Nastavení adekvátní spoluúčasti na havarijním pojištění
  • Kontrola slevových programů pojišťoven pro bezeškodné průběhy apod.
  • Ověření limitů výměny čelního skla a ostatních výhledových skel, vč. případné spoluúčasti
  • Prověření spolupráce pojišťovny s vaším autoservisem
  • Evidence průměrné doby výplaty pojistného plnění
  • Porovnání cenových kalkulací

S revizí vaší pojistné smlouvy Vám rádi poradí naši specialisté, neváhejte je kontaktovat.


Je důležité znát cenu náhradních dílů - neznalost neomlouvá

Je nám naprosto jasné, že jako lajk nemůžete přesně odhadnout cenu případného poškození. Ale pozor, vyskytuje se stále více a více případů škod nad 100.000,- Kč, což může znamenat i problém. Že nevíte jaký? Ke škodám nad 100.000,- Kč například musí být přivolána policie, pokud tomu tak není - pojišťovna může snížit plnění nebo jej zamítnout. Ano, nestává se to běžně, ale chcete to riskovat? Proto při revizi pojištění Vám zjistíme i příbližnou cenu náhradních dílů, aby jste měli alespoň částečný přehled. Budete vědět, že přední část vozu stojí přibližně od 50-60 tisíc, boční dveře 35 tisíc apod. Pokud si i tak nebudete jistí, máte přece na nás kontakt a my vám rádi poradíme. Vzhledem k dnešním technologiím jsou absolutně běžné ceny oprav nad 100.000,- Kč a to i u škod, kdy vozido zůstane bez problému pojízdné apod. Pozor na to!

Způsobím škodu? Nemám nárok na náhradní vozidlo zdarma

Je to standard. Pokud jste při dopravní nehodě poškozenými a máte viníka nehody, tak máte nárok na náhradní vozidlo stejné kategorie zdarma po dobu opravy. Pokud ovšem škodu zaviníte, nebo nemáte viníka, nárok na vozidlo zdarma nemáte. Pokud Vám ovšem pojišťovací makléř neřekl o možnosti připojištění náhradního vozidla. A věřte, že náhradní vozidlo zdarma příjemně oceníte. My ho pro Vás nejenom obstaráme, ale zajistíme aby jste na něj nárok měli.

Žádost o revizi

DAMA Fleet Management

Naše společnost poskytuje odborné a profesionální služby v oblasti automobilového průmyslu jednotlivcům a podnikům po celé zemi od roku 2017.

Jsme na Facebooku

Staňte se naším fanouškem.