FAQ

Fleet Management

Nejčastěji kladené otázky k námi nabízené službě fleet management.

Kompletní služby!! Vozidlo Vám dokážeme zajistit, zafinancovat a následně i zajišťovat servisní služby. Vzhledem k tomu, že vlastníme vlastní servis společně s asistenční službou jsou naše služby opravdu kompletní. Naši klienti mají jistotu expresní opravy, zapůjčení náhradního vozidla za pomyslnou cenu a zajištění odtahu nepojízdného vozidla a to vše 24hodin denně, 7 dní v týdnu.

Naše veškeré služby jsou určeny pro všechny bez rozdílu. Liší se pouze detaily poskytovaných služeb v závislosti na počtu vozidel. Správa vozového parku je v základní verzi zcela ZDARMA.

Je možné, že nic, ale je také možné že nějaký doplatek se vyskytne. Opravdu záleží na detailních podmínkách servisní smlouvy. Garantujeme však minimálně nižší hodinovou sazbu a slevy na náhradní díly. Ceny nebo případné doplatky víte dopředu, jsou zahrnuty v servisní smlouvě.

Základní registrace probíhá online přes formulář na našich webových stránkách v sekci fleet management. Po provedení této registrace se s Vámi spojí náš obchodní manažer, který Vás provede dalšími kroky registrace.

Pokud jste zaregistrováni v našem systému, přihlašte se a pokračujte dle rozcestníku. Vyplníte jednoduchý formulář, kde určíte jaké úkony je potřeba provézt a kdy vozidlo nebudete postrádat. Poté se s Vámi spojí technik, který zajistí termín v servisu, vozidlo následně vyzvedne a přiveze zpět opravené.

V první řadě zkontrolujte zdraví všech zúčastněných osob dopravní nehody a případně přivolejte záchrannou službu. Pokud hrozí riziko úniku provozních kapalin, volejte i hasiče. Pokud se jedná o malou škodu, kde je viník nehody jasný, začněte vyplňovat evropský formulář "záznam o dopravní nehodě". Do poznámek v dolní části formuláře vyplňte "jsem viníkem DN" , "jsem poškozený". Následně je důležité, aby viník nehody škodu na místě nahlásil, telefonní číslo na svou pojišťovnu najde na své zelené kartě a nahlášení zabere cca 10min. V případě větší nehody, nebo poškození majetku třetí osoby, popřípadě pokud předpokládaný viník odmítá vinu, přivolejte bez odkladu policii a zatím vyplňujte evropský formulář. Pokud vozidlo není způsobilé k provozu volejte ihned naší linku +420 778 513 892. Než se dopravní nehoda vyřeší bude zajištěn zdarma odtah a náhradní vozidlo. V případě jakýchkoliv dotazů nebo potřeby poradit volejte NON-STOP na +420 778 513 892, popřípadě po ukončení DN vyplňte formulář na základě kterého se Vám ozve náš technik, jenž si vyřízení škodní události převezme.

Tato pojistná událost je v dnešní době velmi běžná, ale nezoufejte. Díky našim skvělým podmínkám jsme schopni zajistit výměnu čelního skla, vč. vyřízení dokumentů s pojišťovnou do 24 hodin od převzetí vozidla. Přihlašte se do interního systému a vyplňte potřebný formulář, náš technik Vás bude kontaktovat.

Tato pojistná událost je v dnešní době velmi běžná, ale nezoufejte. Díky našim skvělým podmínkám jsme schopni zajistit prakticky okamžitý příjem do servisu. Nezapomeňte přivolat policii, jejíž záznam bude pojišťovna pravděpodobně požadovat před výplatou pojistného plnění. Přihlašte se do interního systému a vyplňte potřebný formulář, náš technik Vás bude kontaktovat.

Dlouhodobý pronájem

Nejčastěji kladené otázky k poskytovanému dlouhodobému pronájmu.

Většina našeho vozového parku jsou vozidla maximálního stáří 5 let s nájezdem do 150.000km. Pro klienty se starším vozidlem máme připravena náhradní vozidla starší, ale v absolutně TOP stavu. Náš vozový park například zahrnuje vozidla Škoda Superb, Octavia, Rapid, Kia Ceed, VW Passat, Golf nebo BMW 535D.

Nájemné automaticky zahrnuje roční dálniční známku, silniční daň, povinné ručení, havarijní pojištění s 10%, min. 10000,- Kč spoluúčastí a pojištění výhledových skel bez spoluúčasti. U dlouhodobých pronájmu lze do nájemného zahrnout případný pravidlený servis a pneumatiky.

S naším vozidlem lze do zahraničí vycestovat pouze s písemným souhlasem na základě rozhodnutí vedení naší společnosti. Samovolné vycestování je pokutováno dle smluvních podmínek pronájmu.

V případě pronájmu kratšího než 6 měsíců je nájezd omezený na 1500km / měsíc. U delších pronájmů rozhodují podmínky smlouvy o dlouhodobém pronájmu.

Jakékoliv vozidlo zapůjčené naší společností máte možnost odkoupit, o ceně se informujte u technika.

First we will talk a bit about your business. You will tell us what your business is about and which keywords you think are significant for your business. Then we will take these keywords and analyze them using our database tools. We will find out how many people use them and how many websites already used these keywords. That way we will know how many companies you are competing with. Also, we will get information on similar search terms that can be used and that can help us make changes and get better solutions for you. We will tailor the key phrases to fit your needs, taking your goals and budget into account. This first part of our cooperation will be a bit intense in communication. After the first few rounds of calls and e-mails we won’t be bugging you as much and will have enough info to finish the work ourselves.

Uvedené ceny jsou standartní v rámci směrnic naší společnosti a jsou uvedeny bez DPH. Cena pronájmu může být závislá na délce pronájmu a případných podmínkách servisní smlouvy.

Máte jinou otázku?

DAMA Fleet Management

Naše společnost poskytuje odborné a profesionální služby v oblasti automobilového průmyslu jednotlivcům a podnikům po celé zemi od roku 2017.

Jsme na Facebooku

Staňte se naším fanouškem.