Ochrana osobních údajů - GDPR

Ochrana dat

Přečtěte si, prosím, níže uvedené zásady společnosti DAMA Fleet Management na ochranu dat na internetu. Pokud máte nějaké konkrétní otázky, pošlete nám, prosím, svůj dotaz na adresu DAMA Fleet Management s.r.o., Jeremiášova 2722/2a, Praha 5, 155 00.

Zásady ochrany dat na internetu

Společnost DAMA Fleet Management respektuje soukromí každého jednotlivce, který navštíví její internetové stránky a veškeré informace shromážděné o vás budou za prvé použity ke splnění jakékoliv služby, kterou budete případně požadovat, a za druhé ke zlepšení služeb, které vám jako společnost poskytujeme. Toho dosahujeme patřičným používáním informací.

Tyto informace nebudou prozrazeny nikomu mimo společnost DAMA Fleet Management s.r.o. a její dceřiné nebo přidružené společnosti.


Dále pojišťovacím společnostem, smluvním autoservisům, pneuservisům, stanicím technické kontroly nebo uživatelům licence interního systému eDAMA Fleet Online a dalším společnostem, se kterými společnost DAMA Fleet Management pro vás zajišťuje služby na základě sjednané smlouvy. Bude s nimi nakládáno podle zákonných ustanovení příslušného práva, týkajících se ochrany údajů a mohou být uloženy a zpracovány uvnitř nebo mimo Evropskou unii kdekoliv na světě.

Máte právo jako jednotlivec zjistit, jaké informace o Vás máme, a v případě potřeby udělat opravy. Dále máte právo nás požádat, abychom tyto informace nepoužívali. Vyvineme veškeré možné úsilí, abychom respektovali vaše přání. Avšak případná omezení s používáním těchto informací mohou zabránit 100% plnění sjednané smlouvy.

Společnost DAMA Fleet Management s.r.o. čestně prohlašuje, že shromažďuje pouze informace, které jsou nutné k plnění závazků na základě sjednané smlouvy a to po dobu platnosti smlouvy.

Pokud máte nějaké konkrétní otázky, pošlete nám, prosím, svůj dotaz na adresu DAMA Fleet Management s.r.o., Jeremiášova 2722/2a, Praha 5, 155 00, nebo na email recepce@damafleet.cz.

DAMA Fleet Management

Naše společnost poskytuje odborné a profesionální služby v oblasti automobilového průmyslu jednotlivcům a podnikům po celé zemi od roku 2017.

Jsme na Facebooku

Staňte se naším fanouškem.