Pneuservis

DAMA Fleet Pneuservis

Zajišťujeme montáž a demontáž pneumatik včetně vyvážení kol. Používáme moderní stroje RPJ Sirio, díky kterým je přezouvání pneu na osobních a užitkových vozech hotové do 40 minut. Pokud vám chybí místo pro uložení letních nebo zimních pneumatik, rádi je v našem pneuservisu uskladníme po celý rok.

Náš pneuservis se o vás kompletně postará, ať už vlastníte jedno vozidlo nebo disponujete rozsáhlým vozovým parkem. V rámci individuálního přístupu ke každému zákazníkovi nabízíme v případě servisu více vozidel možnost uzavření rámcové smlouvy s individuálním nastavením podmínek a cen u všech poskytovaných služeb.

  • kompletní přezouvání osobních a užitkových vozidel
  • opravy defektů pneumatik na počkání
  • ekologická likvidace použitých pneumatik
  • sezónní uskladnění pneumatik a celých kol
  • prodej nových a použitých pneumatik
  • prodej ocelových a hliníkových disků
  • čištění hliníkových disků od brzdového prachu a nečistot
  • oprava hliníkových disků

Většinu těchto pracovních úkonů provádíme na počkání u dobré kávy.


Nové pneumatiky a disky

Přímo v našem pneuservisu si můžete objednat pneu Barum, BFGoodrich, Bridgestone, Continental, Dayton, Dunlop, Firestone, Fulda, Goodyear, Kleber, Matador, Michelin, Nokian, Pirelli, Sava a mnoho dalších. Nabízíme příznivé ceny a rychlé dodání vybraných pneumatik v široké škále rozměrů a vzorků pro letní i zimní sezónu.

S výběrem letních a zimních pneu vám navíc rádi pomůžeme. Pokud nechcete neustále přezouvat pneumatiky, ale raději měnit celá kola, nabídneme vám za akční ceny plechové disky a ALU disky téměř všech značek od světových výrobců s garancí původu a kvality zpracování.


Zimní sezóna

Nezapomeňte na zimní sezónu. Podle nové vyhlášky jsou od začátku listopadu do konce března v závislosti na stavu vozovky povinné zimní pneu. Pro osobní i užitkové vozy do 3,5 tuny je nutné mít zimní pneumatiky na všech 4 kolech a hloubka vzorku musí být minimálně 4 mm. Nezapomeňte včas přezout vaše vozidlo na zimní obutí.

Objednávka pneuservisu

DAMA Fleet Management

Naše společnost poskytuje odborné a profesionální služby v oblasti automobilového průmyslu jednotlivcům a podnikům po celé zemi od roku 2017.

Jsme na Facebooku

Staňte se naším fanouškem.